Producenci
Czas realizacji, formy płatności i koszty dostawy

Sposób dostawy

Dostawy towarów realizowane są na trzy sposoby:

  • Wysyłka firmą kurierską DPD
  • Odbiór własny w siedzibie hurtowni

Sposób dostawy zależy przede wszystkim od preferencji Klienta, wielkości zamówienia oraz rodzaju i gabarytów zamówionego towaru. Wybór najdogodniejszej formy dostawy odbywa się zawsze po konsultacji z Klientem. Jest on dostosowany tak, aby towar dotarł na miejsce bezpiecznie i w jak najkrótszym czasie.


Czas realizacji zamówienia

Na czas realizacji zamówienia składa się czas niezbędny do skompletowania i przygotowania towaru oraz czas potrzebny na dostawę do Klienta. Zapewniamy naszych Klientów, że dbając o najwyższą jakość obsługi dokładamy wszelkich starań, aby zakupione towary docierały na miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie.


Formy płatności

Formy płatności za złożone zamówienie w Hurtowni www.PAAK.com.pl:

  •  Przelew z odroczonym terminem płatności (tylko i wyłącznie stałym klientom oraz po uprzednim ustaleniu z sprzedawcą)
  •  Przedpłata przed odbiorem lub wysyłką towaru
  •  Gotówka płatna przy odbiorze własnym
  •  Płatność w formie pobrania u kuriera
  •  Płatność natychmiastowa przez platformę Blue Media

Forma płatności zależy przede wszystkim od preferencji Klienta, wielkości zamówienia oraz długość i przebiegu współpracy. Każdorazowo po złożeniu zamówienia pracownik hurtowni kontaktuje się z Klientem w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących formy płatności. Dzięki wielu możliwościom każdy Klient ma sposobność wyboru dogodnej dla siebie formy i terminu zapłaty za złożone zamówienie.

Koszty dostawy

Koszt dostawy uzależniony jest od wielkości zamówienia. Przy zamówieniu poniżej 1000 złotych brutto, wynosi on 16 zł brutto (przy przedpłacie, przelewie natychmiastowym) oraz 18 zł brutto przy pobraniu. Powyżej kwity 1000 zł brutto, wysyłka jest darmowa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl